USAJobs (3.0.2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: 20
kn: ೨೦

en: Organization
kn: ಸಂಸ್ಥೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
