USAJobs (3.0.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Name
oc: Nom

en: About
oc: A prepaus
