USAJobs (3.0.2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: - None -
pl: - Brak -

en: Name
pl: Nazwa

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Organization
pl: Organizacja

en: About
pl: O stronie
