USAJobs (3.0.2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Description
pt: Descrição

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Name
pt: Nome

en: No fields available
pt: Nenhum campo disponível

en: Authentication
pt: Autenticação

en: User Agent
pt: Agente do usuário

en: Organization
pt: Organização

en: About
pt: Sobre
