USAJobs (3.0.2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Name
tr: İsim

en: Authentication
tr: Kimlik Doğrulama

en: About
tr: Hakkında
