USAJobs (3.0.2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: - None -
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: About
ug: ھەققىدە
