USAjobs Integration (8.x-1.0-rc2) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Public
hu: Nyilvános

en: All
hu: Mind

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Fields
hu: Mezők

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Other
hu: Egyéb

en: Student
hu: Diák

en: Today
hu: Ma

en: Yesterday
hu: Tegnap

en: User Agent
hu: Böngésző

en: Organization
hu: Szervezet

en: Keyword
hu: Kulcsszó

en: Radius
hu: Sugár

en: Any
hu: Bármelyik

en: Organizations
hu: Szervezetek

en: Permanent
hu: Állandó

en: In the last week
hu: Az elmúlt héten

en: In the last month
hu: Az elmúlt hónapban

en: Secret
hu: Titok

en: Exact
hu: Pontos
