USAjobs Integration (8.x-1.0-rc2) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Public
lt: Vieša

en: All
lt: Visi

en: Host
lt: Serveris

en: Fields
lt: Laukeliai

en: API Key
lt: API raktas

en: Other
lt: Kiti

en: Today
lt: Šiandien

en: Yesterday
lt: Vakar

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: Radius
lt: Spindulys

en: Any
lt: Bet kuris

en: Permanent
lt: Nuolatinė
