USAjobs Integration (8.x-1.0-rc2) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: All
oc: Tot

en: Host
oc: Òste

en: Fields
oc: Camps

en: Other
oc: Autre

en: Student
oc: Estudiant

en: Today
oc: Uèi

en: Yesterday
oc: Ièr

en: Keyword
oc: Mot clau

en: Any
oc: Qual que siá

en: Organizations
oc: Organisations
