USAjobs Integration (8.x-1.0-rc2) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Public
vi: Công cộng

en: All
vi: Tất cả

en: Fields
vi: Các trường

en: Other
vi: Khác

en: Student
vi: Sinh viên

en: Today
vi: Hôm nay

en: Yesterday
vi: Hôm qua

en: User Agent
vi: Trình dùng

en: Organization
vi: Tổ chức

en: Keyword
vi: Từ khóa

en: Any
vi: Bất kỳ

en: Permanent
vi: Lâu dài

en: Secret
vi: Mật

en: Confidential
vi: Mật
