USAjobs Integration (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: All
bn: সমস্ত

en: Host
bn: হোস্ট

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Today
bn: আজ
