USAjobs Integration (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Status
cy: Statws

en: All
cy: I gyd

en: Host
cy: Gwesteiwr

en: Fields
cy: Meysydd

en: Other
cy: Arall

en: Today
cy: Heddiw

en: Permanent
cy: Parhaol
