USAjobs Integration (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Status
he: מצב

en: Public
he: ציבורי

en: All
he: הכל

en: Host
he: שם שרת

en: Fields
he: שדות

en: Other
he: אחר

en: Today
he: היום

en: Yesterday
he: אתמול

en: Organization
he: ארגון

en: Keyword
he: מילת מפתח

en: Radius
he: רדיוס

en: Any
he: הכל

en: Permanent
he: קבוע
