USAjobs Integration (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Public
ka: საჯარო

en: All
ka: ყველა

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Fields
ka: ველები

en: Other
ka: სხვა

en: Today
ka: დღეს
