USAjobs Integration (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Public
tr: Açık

en: All
tr: Tümü

en: Host
tr: Sunucu

en: Fields
tr: Alanlar

en: Other
tr: Diğer

en: Today
tr: Bugün

en: Yesterday
tr: Dün

en: Keyword
tr: Anahtar kelime

en: Any
tr: Herhangi

en: Permanent
tr: Kalıcı

en: Location Name
tr: Konum Adı
