USAjobs Integration (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Public
da: Offentlig

en: All
da: Alle

en: Host
da: Værtsnavn

en: Fields
da: Felter

en: API Key
da: API-nøgle

en: Other
da: Anden

en: Today
da: I dag

en: Yesterday
da: I går

en: Organization
da: Organisation

en: Keyword
da: Nøgleord

en: Any
da: Nogen

en: Organizations
da: Organisationer

en: In the last week
da: Den seneste uge

en: In the last month
da: Den seneste måned

en: Exact
da: Præcis
