USAjobs Integration (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Public
fa: عمومی

en: All
fa: همه

en: Host
fa: میزبان

en: Fields
fa: فیلدها

en: Other
fa: ساير

en: Today
fa: امروز

en: Organization
fa: سازمان

en: Keyword
fa: کلید واژه

en: Any
fa: هر

en: Organizations
fa: سازمان‌ها

en: Permanent
fa: دائمی

en: In the last week
fa: در هفته اخیر

en: In the last month
fa: در ماه اخیر
