USAjobs Integration (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Public
hr: Javno

en: All
hr: Svi

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Fields
hr: Polja

en: Other
hr: Ostalo

en: Today
hr: Danas

en: Any
hr: Bilo koji
