USAjobs Integration (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Public
uk: Загально-доступний

en: All
uk: Все

en: Host
uk: Хост

en: Fields
uk: Поля

en: Other
uk: Інше

en: Today
uk: Сьогодні

en: Yesterday
uk: Вчора

en: Organization
uk: Організація

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: Radius
uk: Радіус

en: Any
uk: Байдуже

en: Organizations
uk: Організації

en: Permanent
uk: Постійно

en: In the last week
uk: За останній тиждень

en: In the last month
uk: За останній місяць

en: Location Name
uk: Назва місця

en: Secret
uk: Таємний

en: Confidential
uk: Конфіденційно

en: Top Secret
uk: Цілковито секретно

en: Not Required
uk: Не потрібен
