USAjobs Integration (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: All
az: Hammısı

en: Fields
az: Sahələr

en: Other
az: Digər

en: Keyword
az: Açar söz

en: Permanent
az: Daimi
