USAjobs Integration (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Public
ca: Públic

en: All
ca: Tot

en: Host
ca: Servidor

en: Fields
ca: Camps

en: Other
ca: Altres

en: Today
ca: Avui

en: Yesterday
ca: Ahir

en: Organization
ca: Organització

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: Any
ca: Qualsevol

en: Organizations
ca: Organitzacions
