USAjobs Integration (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Public
cs: Veřejná

en: All
cs: Vše

en: Host
cs: Hostitel

en: Fields
cs: Pole

en: Other
cs: Jiné

en: Today
cs: Dnes

en: Yesterday
cs: Včera

en: Keyword
cs: Klíčové slovo

en: Any
cs: Libovolný

en: Permanent
cs: Trvalý

en: In the last week
cs: V posledním týdnu

en: In the last month
cs: Během posledního měsíce

en: Location Name
cs: Název místo

en: Secret
cs: Klíč
