USAjobs Integration (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Public
fi: Julkinen

en: All
fi: Kaikki

en: Host
fi: Isäntä

en: Fields
fi: Kentät

en: Other
fi: Muu

en: Today
fi: Tänään

en: Yesterday
fi: Eilen

en: Organization
fi: Organisaatio

en: Keyword
fi: Avainsana

en: Any
fi: Mikä tahansa

en: Permanent
fi: Pysyvä
