USAjobs Integration (8.x-1.2) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Status
fr: État

en: All
fr: Tout

en: Host
fr: Hôte

en: Fields
fr: Champs

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Other
fr: Autre

en: Student
fr: Étudiant

en: Today
fr: Aujourd'hui

en: Yesterday
fr: Hier

en: Organization
fr: Organisation

en: Keyword
fr: Mot-clé

en: Radius
fr: Rayon

en: Any
fr: Tout

en: Organizations
fr: Organisations

en: In the last week
fr: Durant la dernière semaine

en: In the last month
fr: Durant le dernier mois

en: Exact
fr: Correct

en: Not Required
fr: Non requis

en: Full-Time
fr: Temps complet

en: Part-Time
fr: Temps partiel
