USAjobs Integration (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Public
ja: パブリック

en: All
ja: すべて

en: Host
ja: ホスト

en: Fields
ja: フィールド

en: Other
ja: その他

en: Today
ja: 今日

en: Yesterday
ja: 昨日

en: User Agent
ja: ユーザエージェント

en: Organization
ja: 会社

en: Keyword
ja: キーワード

en: Any
ja: いずれか

en: Permanent
ja: 恒久的
