USAjobs Integration (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Public
lv: Publisks

en: All
lv: Visi

en: Host
lv: Serveris

en: Fields
lv: Lauki

en: Other
lv: Citi

en: Today
lv: Šodien

en: Yesterday
lv: Vakardien

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: Any
lv: Jebkurš

en: Permanent
lv: Pastāvīgs

en: In the last week
lv: Pēdējā nedēļā

en: In the last month
lv: Pēdējā mēnesī
