USAjobs Integration (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Public
nl: Publiek

en: All
nl: Alle

en: Fields
nl: Velden

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Other
nl: Andere

en: Today
nl: Vandaag

en: Yesterday
nl: Gisteren

en: Organization
nl: Organisatie

en: Keyword
nl: Trefwoord

en: Radius
nl: Straal

en: Any
nl: Elke

en: Organizations
nl: Organisaties

en: In the last week
nl: In de afgelopen week

en: In the last month
nl: In de afgelopen maand

en: Secret
nl: Geheim

en: Exact
nl: Nauwkeurig
