USAjobs Integration (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Public
pl: Publiczna

en: All
pl: Wszystko

en: Fields
pl: Pola

en: API Key
pl: Klucz API

en: Other
pl: Inne

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Yesterday
pl: Wczoraj

en: Organization
pl: Organizacja

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: Radius
pl: Promień

en: Any
pl: Dowolny

en: Organizations
pl: Organizacje

en: Permanent
pl: Stały

en: In the last week
pl: Przez ostatni tydzień

en: In the last month
pl: Przez ostatni miesiąc

en: Secret
pl: Sekret

en: Exact
pl: Dokładny
