USAjobs Integration (8.x-1.3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Status
eo: Stato

en: All
eo: Ĉiuj

en: Host
eo: Gastiganto

en: Fields
eo: Kampoj

en: Other
eo: Alia
