USAjobs Integration (8.x-1.3) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Public
id: Publik

en: All
id: Semua

en: Fields
id: Bidang isian

en: Other
id: Lainnya

en: Today
id: Hari ini

en: Yesterday
id: Kemarin

en: Keyword
id: Kata Kunci

en: Any
id: Setiap

en: Permanent
id: Permanen

en: In the last week
id: Dalam seminggu terakhir

en: In the last month
id: Dalam sebulan terakhir
