USAjobs Integration (8.x-1.3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: All
kk: Барлық

en: Host
kk: Хост

en: Fields
kk: Өрістер

en: Other
kk: Басқа
