USAjobs Integration (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Public
sv: Offentlig

en: All
sv: Alla

en: Host
sv: Värd

en: Fields
sv: Fält

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Other
sv: Övriga

en: Today
sv: Idag

en: Yesterday
sv: Igår

en: Organization
sv: Organisation

en: Keyword
sv: Nyckelord

en: Radius
sv: Radie

en: Any
sv: Alla

en: Organizations
sv: Organisationer

en: In the last week
sv: Under den senaste veckan

en: In the last month
sv: Under den senaste månaden

en: Secret
sv: Hemlighet

en: Exact
sv: Exakt
