USAjobs Integration (8.x-1.4) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: All
bo: ཡོངས

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Other
bo: གཞན

en: Today
bo: དེ་རིང

en: Keyword
bo: གནད་ཚིག

en: Any
bo: གང་རུང

en: Permanent
bo: དུས་གཏན་དུ
