USAjobs Integration (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Public
el: Δημόσιες

en: All
el: Όλες

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Fields
el: Πεδία

en: Other
el: Άλλο

en: Today
el: Σήμερα

en: Keyword
el: Λέξη κλειδί

en: Any
el: Οποιαδήποτε

en: Permanent
el: Μόνιμο
