USAjobs Integration (8.x-1.4) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Public
hi: सार्वजनिक

en: All
hi: सभी

en: Host
hi: होस्ट

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Other
hi: अन्य

en: Today
hi: आज

en: Permanent
hi: स्थाई
