USAjobs Integration (8.x-1.4) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Public
kn: ಸಾರ್ವಜನಿಕ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Today
kn: ಇಂದು

en: Yesterday
kn: ನಿನ್ನೆ

en: Organization
kn: ಸಂಸ್ಥೆ

en: Keyword
kn: ಮುಖ್ಯಪದ

en: Radius
kn: ತ್ರಿಜ್ಯ

en: Any
kn: ಯಾವುದಾದರೂ

en: Secret
kn: ರಹಸ್ಯವಾದ
