USAjobs Integration (8.x-1.4) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Public
ta: வெளிப்படை

en: All
ta: எல்லா

en: Host
ta: புரவலன்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Today
ta: இன்று

en: Keyword
ta: திறவுச்சொல்

en: Any
ta: ஏதும்

en: Permanent
ta: நிரந்தர
