UseBB2Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Real name
ca: Nom real

en: Location
ca: Localització

en: Occupation
ca: Professió

en: Migrate
ca: Migració

en: User ID.
ca: ID d'usuari.

en: Websites
ca: Pàgines web

en: Category name.
ca: Nom de la categoria.
