UseBB2Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Real name
es: Nombre real

en: Social networks
es: Redes sociales

en: Location
es: Ubicación

en: Birthday
es: Cumpleaños

en: Migrate
es: Migrar

en: User ID.
es: ID de usuario.

en: Interests
es: Intereses

en: Websites
es: Páginas web

en: Changed date.
es: Fecha de modificación.

en: Category name.
es: Nombre de categoria.
