UseBB2Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Real name
fr: Vrai nom

en: Social networks
fr: Réseaux sociaux

en: Location
fr: Emplacement

en: Birthday
fr: Anniversaire

en: Migrate
fr: Migrer

en: User ID.
fr: Identifiant (ID) utilisateur.

en: Interests
fr: Intérêts

en: Websites
fr: Sites web

en: User name.
fr: Nom utilisateur.

en: Category name.
fr: Nom de la catégorie.
