UseBB2Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Real name
ja: リアルネーム

en: Location
ja: 場所

en: Birthday
ja: 誕生日

en: Migrate
ja: 移行

en: User ID.
ja: ユーザーID

en: Websites
ja: ウェブサイト

en: Category name.
ja: カテゴリー名。
