UseBB2Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Real name
ro: Nume real

en: Location
ro: Locația

en: Birthday
ro: Data nașterii

en: Migrate
ro: Migrare

en: Category name.
ro: Nume categorie.
