UseBB2Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Real name
ru: Реальное имя

en: Social networks
ru: Социальные сети

en: Location
ru: Место

en: Birthday
ru: День рождения

en: Migrate
ru: Миграция

en: User ID.
ru: ID пользователя

en: Interests
ru: Интересы

en: Websites
ru: Вебсайты

en: Category name.
ru: Имя категории.

en: Migrating @type @progress of @max.
ru: Миграция @type @progress из @max.
