UseBB2Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Real name
tr: Gerçek isim

en: Location
tr: Konum

en: Birthday
tr: Doğum günü

en: Migrate
tr: Taşı

en: Created date.
tr: Oluşturulma tarihi.

en: Changed date.
tr: Değiştirilmiş tarih.
