UseBB2Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Real name
hu: Valódi név

en: Location
hu: Helyszín

en: Birthday
hu: Születésnap

en: Migrate
hu: Költöztetés

en: User ID.
hu: A felhasználó azonosítója.

en: Interests
hu: Érdeklődési körök

en: Websites
hu: Webhelyek

en: User name.
hu: Felhasználónév.

en: Changed date.
hu: Módosítás dátuma

en: Category name.
hu: Kategórianév.
