UseBB2Drupal (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Real name
sv: Fullständigt namn

en: Social networks
sv: Sociala nätverk

en: Location
sv: Plats

en: Birthday
sv: Födelsedag

en: Migrate
sv: Migrera

en: User ID.
sv: ID för användare

en: User name.
sv: Användarnamn.

en: Category name.
sv: Namn för kategori.
