Used Cars - Drupal Car Theme (9.1.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Slideshow
bn: স্লাইডশো

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: None
bn: একটিও নয়

en: Help
bn: সহায়তা

en: Main menu
bn: প্রধান মেনু

en: Secondary menu
bn: দ্বিতীয় মেনু
