Used Cars - Drupal Car Theme (9.1.0) - en to bo translation catalogue (26 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Slideshow
bo: བརྙན་སྟོན

en: Content
bo: ནང་དོན

en: None
bo: མེད།

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: Basic settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Link color
bo: སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་དོག

en: Featured
bo: ཁྱད་པར་ཅན

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Shortcut icon settings
bo: མགྱོགས་མཐེབ་ཀྱི་རྟགས་རིས་སྒྲིག་འགོད

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Sidebar first
bo: ཟུར་སྒྲོམ་དང་པོ

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ

en: Sidebar second
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གཉིས་པ

en: Main background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་གཙོ་བོ

en: Sidebar background
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གི་རྒྱབ་ལྗོངས

en: Footer background
bo: ཤོག་མཇུག་གི་རྒྱབ་ལྗོངས

en: Title and slogan
bo: ཁ་བྱང་དང་འབོད་ཚིག
