Used Cars - Drupal Car Theme (9.1.0) - en to et translation catalogue (42 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Content
et: Sisu

en: None
et: Puudub

en: Help
et: Abi

en: Core
et: Tuum

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: Messages
et: Sõnumid

en: Lines
et: Jooned

en: Red
et: Punane

en: White
et: Valge

en: Link color
et: Lingi värvus

en: News
et: Uudised

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Main menu
et: Peamenüü

en: mobile
et: mobiilne

en: Shortcut icon settings
et: Otsetee ikooni sätted

en: wide
et: lai

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: Main background
et: Peamine taust

en: Sidebar background
et: Külgriba taust

en: Footer background
et: Jaluse taust

en: Title and slogan
et: Pealkiri ja hüüdlause

en: Footer first
et: Esimene jalus

en: Footer second
et: Teine jalus

en: Footer third
et: Kolmas jalus

en: Primary menu
et: Peamenüü

en: Footer fourth
et: Neljas jalus

en: Header background top
et: Päise tausta ülaosa

en: narrow
et: kitsas

en: Footer fifth
et: Viies jalus
