Used Cars - Drupal Car Theme (9.1.0) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Slideshow
eu: Diapositiben-erakusketa

en: Content
eu: Edukia

en: None
eu: Bat ere ez

en: Help
eu: Laguntza

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Basic settings
eu: Oinarrizko ezarpenak

en: Messages
eu: Mezuak

en: Link color
eu: Estekaren kolorea

en: News
eu: Berriak

en: Blue
eu: Urdina

en: Featured
eu: Ezaugarria

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: mobile
eu: mugikorra

en: Shortcut icon settings
eu: Lasterbide ikono ezarpenak

en: wide
eu: zabalera

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Typography
eu: Tipografia

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea

en: Title and slogan
eu: Izenburua eta slogana
